KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13954317
nr 1395 4317
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, flicka. Olja på pannå, 55x45cm, yttermått inklusive ram: 72x62cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:44:15
3/5 19:39:15
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti